10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Faaborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Faaborg er to bemærkelsesværdige boliger netop sat til salg. Den første er på Bjerne Langgyde 11, en imponerende landejendom på 324 m² med 8 rum. Ejendommen strækker sig over 40.412 m² grund, hvilket tilbyder masser af udendørs plads. Prisen er sat til 10.400.000 kr.
Den anden bolig ligger på Odensevej 161 og er en villa med hele 647 m² bolig fordelt på 19 rum. Villaen ligger på en grund på 4.941 m² og er tilgængeligt for 6.995.000 kr. Begge boliger præsenterer unikke muligheder for dem, der ønsker masser af plads i smukke omgivelser i Faaborg.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.